בר מצווה סטייל

הילד עומד להגיע לגיל 13 וזה הזמן לחגוג לו בר מצווה. הורים רבים מוכנים להשקיע לא מעט כסף וזמן בארגון חגיגות בר מצווה לבנם, בוודאי אם מדובר בבנם הבכור, שכן אז מדובר על אירוע ראשוני, מרגש ומיוחד.
כיום כשהורים מחליטים לערוך לילד שלהם בר מצווה, הם דואגים שהאירוע יהיה מושקע מכמה היבטים. ראשית, הם בוחרים שהמקום בו ייערך האירוע יהיה מיוחד, זה יכול להיות אולם או גן אירועים (תלוי בכמות החוגגים ובתקציב שעומד לרשותם), זה יכול להיות מועדון אירועים שמתאים לילדים בגיל 13, יש הורים שבוחרים לערוך אירוע בר מצווה בשרון או באזורים אחרים בארץ דווקא במקומות פתוחים הכוונה בטבע, וכן יש מי שבוחר לערוך את האירוע במקומות ייעודיים, למשל אולם באולינג, החלקרח, אולם קולנוע או אפילו מסעדה טובה.

שנית, ההורים בוחרים לערוך אירועי בר מצווה סטייל קונספט מסוים. הרעיון הוא, לא לערוך חגיגה רגילה, אירוע שכולם עושים כמוהו אלא משהו מיוחד. היכולת ליצור אירוע קונספט, בדרך כלל נובע מהעובדה שהאירוע מתקיים במקום מסוים או מופק על ידי מפיקים ומארגנים מקצועיים. אומנם חגיגות בר מצווה הן לא כמו חגיגות ימי הולדת של ילדים קטנים עם מפעילות והפעלות, אך כן אפשר לשלב בהם פעילויות שונות אשר יצרו לאירוע קונספט. אלו לא חייבים להיות פעילויות בשטח, למשל, פעילויות טבע ואחרות, אך הן כן יכולות לשלב פעילויות דוגמא משחקים, אתגרים ועוד.

שלוש, חגיגות בר מצווה משלבות בתוכן אטרקציות שונות, החל ממשחקי שולחן, עמדות מולטימדיה, מצגות, מכונות עשן, קרח, שלג או סבונים ועוד. מדובר על אלמנטים שהילדים גם יכולים להשתלב בהם, כלומר להשתמש בהם באופן פעיל וגם ליהנות מהם באופן סביל. חלק מהאטרקציות מופעלות על ידי גורמים מקצועיים, הדוגמא הטובה לכך הן עמדות צילום אשר בהן יכולים הילדים להצטלם על ידי צלם מקצועי, כשהם לבושים בגדים מיוחדים, על רקע נוף מסוים וכן הלאה. מדובר בדברים ייחודים שהופכים את האירוע לבלתי נשכח, וכן משאיר לילדים מזכרת מיוחדת מהאירוע.

לסיום, אתם אם הורים לילד שעומד לחגוג בר מצווה, זה הזמן לפנות אלינו אל לימא קלאב, המקום בו ניתן לערוך אירוע בר מצווה בשרון עם חגיגות בר מצווה ברמה הגבוהה ביותר שיש. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לכל אירוע, בכל מועד. 
 
טלפון
072-33-80-633
דואל
limaclub1@gmail.com
כתובת
קיבוץ עינת (בכניסה לקיבוץ)

צרו עמנו קשר עוד היום אומלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

 
נשמח לעמוד לרשותכם