בת מצווה סטייל

אירועי בת מצווה הפכו זה מכבר לאירועים גדולים ומושקעים. כל הורה דואג שהילדה שלו תהנה מחגיגת בת מצווה מיוחדת, שכן מדובר באירוע הגדול הראשון שעורכים לילדה ובו משתתפים חבריה לכיתה ולתנועה, בני משפחתה ועוד.
חגיגת בת מצווה מיוחדת היא תוצר של ארגון והשקעה, מן הסתם. מדובר על ארגון והשקעה בזמן ובכסף. יש מי שמעדיף לארגן בעצמו את האירוע, גם מתוך רצון לחסוך בעלויות אך גם מתוך כוונה לעשות אירוע מיוחד אך צנוע. מנגד, יש הורים רבים שמעדיפים להזמין גורם מקצועי אשר יארגן ויפיק את האירוע.

גורם מקצועי ידע לעשות בת מצווה סטייל מה שהילדה אוהבת, בעזרת תכנון וארגון נכון, עבודה עם ספקים מסוימים, איתם הוא עובד לאורך זמן, למשל, תקליטן, צלמים, מפעילים ומפעילות, מפיק צמוד, וכן בעזרת אטרקציות אשר יכולים להשתלב באירוע בצורות שונות, אטרקציות שמוסיפות לאופי האירוע ומאפשרות לאורחים ליהנות מאפשרויות שלא קיימות בדרך כלל באירועים. מדובר על אטרקציות כמו שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, מכונות בועות ושלג, בר אקטיבי, מצגות וידיאו ועוד.
חגיגת בת מצווה מיוחדת, היא בדרך כלל משהו שהילדה עצמה רוצה, לכן תפקיד ההורים הוא, ראשית, לדעת כיצד הילדה רוצה לחגוג את האירוע, שנית, לדעת למצוא את המפיק ומארגן האירועים האידיאלי לשם כך, שלוש, לקבוע תקציב שיהיה ניתן לעלות אירוע כזה, כמובן בהתאם לתנאים שעומדים לרשות ההורים.
כשאנחנו מדברים על בת מצווה סטייל, צריך להחליט באיזה סגנון יהיה האירוע, ניתן ליצור לו קונספטים שונים ולארגן את האירוע בהתאם או שניתן להחליט שהאירוע יהיה כללי אך עם אטרקציות מיוחדות.

נקודה חשובה שצריך לזכור, כל מארגן אירועים ובפרט מי שמארגן חגיגת בת מצווה מיוחדת, צריך שיהיה מטעמו איש קשר מיוחד שיעבוד עם ההורים, הן לפני האירוע והן בזמן האירוע. כך ההורים יכולים להיות רגועים שהדברים מתרחשים, הם יכולים לקבל עדכון ודיווח על כל דבר ודבר, לעלות בקשות, הצעות ולהפנות שאלות, וכן הם יודעים שיש גורם מוסמך מטעם החברה שמטפל בעניינם.

לסיום, אם אתם מעוניינים בארגון חגיגת בת מצווה מיוחדת, זה הזמן לפנות אלינו, לימא קלאב, חברה מובילה בארגון אירועי בת מצווה בראש העין. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל אירוע. ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון. 
 
טלפון
072-33-80-633
דואל
limaclub1@gmail.com
כתובת
קיבוץ עינת (בכניסה לקיבוץ)

צרו עמנו קשר עוד היום אומלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

 
נשמח לעמוד לרשותכם