בת מצוות מיוחדות

לא פעם הורים שיש להן ילדה בת 12, מתלבטים בשאלה, האם לערוך לה אירוע בת מצווה מושקע, אירוע גדול, אשר דורש מן הסתם עלויות רבות, מאחר ומדובר באירוע בת מצווה שהוא חד פעמי, פעם בחיים או שמא לערוך לה אירוע צנוע ופשוט, אשר יתאים לתקציב שעומד לרשותם וכן לעצם זה, שמדובר בילדה בת 12 ויש לשמור על הפרופורציות בעניין.

לשמחתם של ההורים, הם יכולים למצוא היום אירועי בת מצוות מיוחדות גם במחירים צנועים, אירועים שהם מושקעים מאוד, כאלה שהילדה וחבריה יכולים ליהנות מהם ולהישאר עם טעם מתוק בפה. בשביל זה צריך לדעת היכן וכיצד לחפש את האנשים הנכונים בעזרתם אפשר לארגן אירוע בת מצווה בשרון או בכל מקום אחר בארץ.
כשאנחנו מדברים על אירועי בת מצוות מיוחדות, הכוונה היא לכמה אלמנטים שאמורים להיות נוכחים בו. תחילה נציין, שזה לא יכול להיות אירוע יום הולדת רגיל בבית. זה חייב להיות משהו מעבר לכך, הרי עם כל הכבוד, מדובר ביום הולדת 12 של הילדה, בת מצווה, ולכן הדבר הראשון שצריך לחפש בשביל לארגן אירוע מיוחד הוא מועדון בת מצווה במרכז או במקום אחר. מועדון שיכול להתאים לילדים בני 12-13, מועדון שניתן להכניס לתוכו אלמנטים שונים שמתאימים לילדים, מקום גדול, מרווח, נקי, כזה שנוח להגיע אליו, עם צוות מקצועי ואמין.
אחרי שמצאנו מקום כזה, הרי שעלינו למצוא אטרקציות מתאימות לאירוע בת מצווה. מצד אחד, אנחנו נשתמש בוודאי בשירותיהם של צלמים, תקליטנים, אשר ילוו את האירוע, הרי בלעדיהם לא ניתן לערוך שום מסיבה, בטח לא מסיבה עבור ילדים בגיל 12-13 שרק רוצים לרקוד ולהצטלם. מצד שני, אנחנו נרצה גם להגיש אוכל, וכאן אנחנו יכולים לבחור בין קייטרינג אשר יכול להיות יקר, לבין אוכל ממסעדה אהובה על הילדים או חטיפים ומאכלים אחרים שאנחנו נביא ונכין בעצמנו.
האטרקציות כוללות גם משחקים שונים, החל מעמדות מולטימדיה או משחקי שולחן שונים. אלה יכולים להפוך את האירוע למיוחד ומעניין יותר עבור הילדים.

אם אתם רוצים לקבל עוד רעיונות כיצד לארגן אירוע בת מצווה בשרון ובמקומות אחרים, זה הזמן לפנות אל לימא קלאב, מועדון בת מצווה במרכז שמשרת קהל הורים וילדים רחב. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה. 
 
טלפון
072-33-80-633
דואל
limaclub1@gmail.com
כתובת
קיבוץ עינת (בכניסה לקיבוץ)

צרו עמנו קשר עוד היום אומלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

 
נשמח לעמוד לרשותכם