הפעלות יום הולדת לילדים

בעבר, כשהורים רצו לארגון יום הולדת לילדים, מרביתם ארגנו אותם בבית שלהם, הם דאגו שיהיה באירוע אוכל, בעיקר חטיפים, וכן הם דאגו להפעלות יום הולדת לילדים, הפעלות בסגנון משחקי חברה, ריקודים, חידונים וכדומה.
מאחר והילדים השתנו, הזמנים השתנו, אז גם הדרישות למסיבות יום הולדת לילדים השתנו ללא היכר. היום, ילדים לא מצפים למצוא חידונים באירועים, גם לא משחקי חברה שבעבר היה נהוג לשחק. היום הציפייה של הילדים וכן של הורים היא, למסיבות יום הולדת מקוריות שכוללות הפעלות ואטרקציות מסוגים שונים. הפעלות אלו, בדרך כלל מתבצעות דרך מפעילים מקצועיים שמכירים את תחום ההפעלות היטב ויודעים כיצד לעבוד עם ילדים בגילאים שונים.
לפני שנסביר מה הכוונה במסיבות יום הולדת מקוריות, נציין שהכוונה היא לימי הולדת עבור ילדים עד גיל 10-11, לעיתים עד גיל בר מצווה אך לא מעבר לכך. שכן ילדים נכנסים לגיל ההתבגרות והם לא רוצים לחגוג ימי הולדת עם מפעילים והפעלות, אפילו לא עם הוריהם, אלא רק עם החברים והחברות שלהם.

מסיבות יום הולדת מקוריות, זה עניין כמובן של תקופה. הרי מה שהיה מקורי לפני כמה שנים, היום הוא כבר לא כזה, לכן חשוב להיות מעודכן בנושא ולעבוד עם מפיקים ומפעילים שהם מעודכנים. יש דברים מסוימים שכנראה יישארו איתנו זמן רב, למשל, הפעלות יום הולדת לילדים באמצעות משחקי שולחן (כדורגל, טניס שולחן, הוקי אוויר), עמדות מולטימדיה (קונסלות) ועוד. כמו כן, הפעלות בדמות סרטים ותוכניות טלוויזיה אשר אהובות על ילדים (בעיקר ילדים קטנים).

מצד שני, בשביל לערוך מסיבות יום הולדת מקוריות, צריך כל הזמן להמציא דברים, זה יכול להיות תחרויות שירה, תצוגות אופנה ועוד. ניתן לקחת דברים מסוימים מהעולם שבחוץ ולהעביר אותם אל הפעלות לילדים וילדות. הכל שאלה, כמה מקוריים הם המפעילים, מה גודל התקציב שעומד לארגון האירוע, ומה בדיוק ההורים מחפשים עבור ילדיהם. היום, יותר הורים קשובים לילדים שלהם ושואלים אותם גם מה הם רוצים, זה עוזר גם כן בהצלחה האירוע.
ד
אם אתם רוצים לקבל רעיונות מקוריים לאירועי ימי הולדת במרכז ובשרון, אתם מוזמנים לפנות אלינו, לימא קלאב. אצלנו תמצאו מפעילים ואטרקציות לארגון ימי הולדת וכן מועדון אירועים שמתאים לימי הולדת עבור ילדים בכל הגילאים. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. 
 
טלפון
072-33-80-633
דואל
limaclub1@gmail.com
כתובת
קיבוץ עינת (בכניסה לקיבוץ)

צרו עמנו קשר עוד היום אומלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

 
נשמח לעמוד לרשותכם