חגיגות בת מצווה מיוחדת

לרגע הזה מחכים כל כך הרבה זמן. עבור נערת בת המצווה זה הוא אירוע רב משמעות וכזה אשר בו היא תזכה להיות מלכה ולו ליום אחד בלבד. כמו כן עבור הוריה וכל בני המשפחה אירוע זה הוא אירוע חשוב ביותר. נעשות הכנות רבות לקראת האירוע החל מרכישת ביגוד, איפור, הזמנת אורחים וכו'. על כן לא ניתן להתפשר על פחות מאולם האירועים הנכון והמתאים ביותר עבור האירוע הפרטי שלכם.

מה היא המשמעות והחשיבות של חגיגות בת מצווה מיוחדת עבור ילדת בת המצווה שלכם? מי הם המרוויחים הגדולים ביותר מאירוע מושקע ואיכותי? איך בוחרים את סוג האטרקציות אשר יופעלו באירוע שלכם?
חגיגות בת מצווה מיוחדת יכולות להצליח אך ורק עם תכנון והפקה מיוחדת של האירוע. ממש לשם כך עמלים ימים כלילות בלימא קלאב. לרשות האורחים ובעלי האירוע יעמדו טובי אנשי השירות של לימא קלאב. ביניהם ניתן למצוא את מנהל האירועים אשר יהיה אמון על כל הערב, על כל פרטיו הקטנים והגדולים.
חגיגות בת מצווה מיוחדת הווה אומר הענקת התנאים המעולים ביותר עבור האורחים שלכם. על פי תפיסת לימא קלאב, כל אורח אשר מגיע לבלות מספר שעות באירוע כזה או אחר, מגיע לו השירות המעולה ביותר. בלימא קלאב חניה בשפע, גישה נוחה וכמו כן תנאים מעולים. אווירה מותאמת לסוג האירוע על מנת שהחוויה תהיה בלתי נשכחת.

אירועי בת מצווה במרכז? פנו אל הטובים ביותר!
אולם האירועים של לימא קלאב מותאם לכל סוג של אירוע. בין היתר ניתן לקיים אירועי בת מצווה במרכז, בר מצווה, ימי הולדת ואירועי מסיבות, כנסים עבור ארגונים ועוד. ללימא קלאב רקורד עשיר של הפקות מוצלחות ביותר. לרשות לימא קלאב עומדים תקליטנים, צלמים וכמו כן מפעילים רבים אחרים.

מה הן האטרקציות של לימא קלאב? המיוחדות של לימא קלאב היא במגוון הרחב והמיוחד של האטרקציות אשר עומדות לרשות הלקוחות. בין השאר ניתן למצוא שלל משחקי מחשב, עמדות מולטי מדיה, שולחנות משחקים, בועות סבון, זיקוקים ועוד. כמו כן חדר אורחים מיוחד המיועד להורי כלת השמחה או לכל צורך אחר.
 
טלפון
072-33-80-633
דואל
limaclub1@gmail.com
כתובת
קיבוץ עינת (בכניסה לקיבוץ)

צרו עמנו קשר עוד היום אומלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

 
נשמח לעמוד לרשותכם