חגיגת בר מצווה מיוחדת

כשאנחנו ניגשים לחגוג בר מצווה לילד שלנו, יש לא מעט נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהם. אנחנו לא יכולים לערוך אירוע שלם, כולל וייחודי, מבלי להתייחס לכל הנקודות. לכן חגיגת בר מצווה מיוחדת, וכל חגיגה כזו אמורה להיות מיוחדת, הרי לא כל יום הילד מגיע לגיל 13, דורשת מחשבה מעמיקה ומחקר בשטח, לפני שמתחילים לסגור את הקצוות השונות אשר יובילו בסופו של דבר לארגון ועריכת האירוע.

מן הסתם, הפרט הראשון שעלינו להתייחס אליו הוא מועדון בר מצווה. לא משנה אם זה מועדון בר מצווה במרכז או באזור אחר בארץ, אנחנו נרצה בוודאי, שהמקום בו נערוך את האירוע יהיה מושקע ואיכותי, אנחנו הרי לא יכולים לערוך אותו בכל מקום. המועדון צריך להיות מותאם לארגון אירועים עבור ילדים בגיל 13. זה אומר שהוא צריך להיות רחב וגדול מספיק בשביל את כל המוזמנים, אך הוא לא יכול להיות בנוי כמו מועדון לילה או מועדון אחר שמתאים לאירועים של מבוגרים.

מועדון בר מצווה במרכז או באזורים אחרים בארץ, לא יכול להיות גם ממוקם באזורים לא חיוביים, כאלה שההורים לא ימהרו לשלוח את הילדים שלהם לשם. אומנם חלק גדול מהמועדונים נמצאים במקומות כאלה, מאחר ולא ניתן להציב מועדון בשכונת מגורים ובכל זאת, נכון יהיה אם המועדון יהיה ממוקם במקום מוכר, נוח, ובוודאי במקום לא מסוכן.

מלבד בחירת מועדון, הרי שאנחנו צריכים לסגור פרטים נוספים, שיושפעו גם מבחירת המקום. הכוונה לתקליטן שמתאים לאירועי בר מצווה, צלמים (סטילס, וידיאו ומגנטים), קייטרינג וכן אטרקציות שונות שיכולות ליצור חגיגת בר מצווה מיוחדת. כל אחד מהדברים הנ"ל, יכולים להיות חלק מעסקת חבילה שאנחנו סוגרים עם בעלי המועדון, אך אנחנו יכולים גם לבקש להזמין אותם בעצמנו. חשוב מאוד שאותם ספקים אשר אנחנו רוצים להזמין לאירוע, יהיו מקצועיים, איכותיים ולא פחות חשוב, ידעו לעבוד עם ילדים בני 12-13.

לגבי אטרקציות, הרי ניתן להזמין הפעלות, מכונות ומכשירים מסוימים שיאפשרו לילדים ליהנות בזמן האירוע, מעבר לריקודים ואוכל.
אם אתם רוצים לחסוך זמן בחיפושים אחר מועדון בר מצווה במרכז וכן בחיפוש אחר ספקים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, לימא קלאב. אצלנו תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לעריכת אירועי בר מצווה במרכז, והכל תחת קורת גג אחת. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון. 
 
טלפון
072-33-80-633
דואל
limaclub1@gmail.com
כתובת
קיבוץ עינת (בכניסה לקיבוץ)

צרו עמנו קשר עוד היום אומלאו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם:

 
נשמח לעמוד לרשותכם